ZALOGUJ SIĘ DO GGBET

Tylko rejestracja i zalogowanie się w GGbet daje Ci pełny dostęp do funkcji Twojego osobistego konta. Warunkiem koniecznym jest również identyfikacja użytkownika.

JAK ZALOGOWAĆ SIĘ DO GGBET

Zalogowanie się do GGbet wymaga kilku kroków:

 • W prawym górnym rogu znajduje się przycisk o tej samej nazwie. Powinien być kliknięty.
 • W otwierającym się okienku do wpisania danych rejestracyjnych - login w postaci numeru telefonu i hasła (im bardziej skomplikowane, tym lepiej).
 • Potwierdzenie zezwolenia.

Na górnym pasku podświetlony jest przycisk ze statusem aktywnego użytkownika. Jeśli weryfikacja przebiegła pomyślnie, możesz przystąpić do stawiania zakładów. Dla nowicjuszy, lepiej jest zapoznać się z zasadami gry, interfejsem konta osobistego i systemami depozytowymi. Jeśli nie zostałeś jeszcze zidentyfikowany, możesz dokonać częściowej weryfikacji na stronie internetowej, wypełniając dane osobowe, przesyłając zdjęcie paszportowe i zdjęcie twarzy oraz przeprowadzając wideokonferencję z przedstawicielem BK. Bez tej procedury dostęp do depozytu pozostanie zamknięty. W konsekwencji - nie ma możliwości zawierania zakładów.

Zakład GGBet nie dał możliwości autoryzacji poprzez sieci społecznościowe, tłumacząc swoją decyzję chęcią ochrony kont klientów przed oszustami.

DOSTĘP DO KONTA OSOBISTEGO GGBET

Dostęp do konta osobistego GGbet mają wszyscy obywatele Federacji Rosyjskiej, którzy ukończyli 18 lat i potwierdzili to poprzez identyfikację danych osobowych. Obcokrajowcy mogą zarejestrować się na stronie internetowej, jeśli posiadają dokument potwierdzający ich legalny pobyt na terytorium Federacji Rosyjskiej.

Oficjalną stronę biura bukmacherskiego GGbet, wersję mobilną oraz aplikacje łączą wspólne dane, dzięki czemu nie ma potrzeby rejestrowania się w każdej z wymienionych wersji - dostęp odbywa się za pomocą jednego loginu i hasła użytkownika.

Problemy z dostępem wynikają z przyczyn obiektywnych i subiektywnych:

 • hasło zostało wprowadzone niepoprawnie.
 • Tymczasowe problemy techniczne ze stroną GGbet - np. trwające prace konserwacyjne, prace serwisowe;
 • Brak połączenia z Internetem lub nieprawidłowe działanie strony internetowej (wersji mobilnej, aplikacji);
 • blokowanie w wyniku naruszeń.

Rozwiązanie wymienionych problemów zależy od nich: w niektórych przypadkach lepiej jest po prostu poczekać, w innych skontaktować się z zespołem wsparcia.

WERYFIKACJA PRYWATNEGO BIURA

Po zakończeniu procesu rejestracji, użytkownik może zalogować się do Prywatnego Biura GGbet, aby sprawdzić swój status i otrzymać potwierdzenie, że wszystko jest w porządku. Zgodnie z zaleceniami, hasło zawiera:

 • wielkie i małe litery alfabetu łacińskiego;
 • wielkie i małe litery alfabetu łacińskiego;
 • Aby uniknąć utraty wymyślonego kodu, możesz skorzystać z podpowiedzi:

skopiuj utworzony wariant i zapisz go w dokumencie tekstowym;

 • w przeglądarkach istnieje funkcja autozapisu loginów i haseł - można z niej skorzystać, jeśli komputer jest osobisty;
 • podobne działania są możliwe na telefonach komórkowych.
 • W przypadku utraty hasła należy skorzystać z formularza odzyskiwania hasła (opcja "Nie pamiętasz hasła?" w oknie logowania) lub skontaktować się z obsługą biura.

"Nie pamiętasz hasła?" w oknie logowania) lub skontaktować się z obsługą biura.

MENU I FUNKCJONALNOŚCI BIURA

Po autoryzacji i identyfikacji otwierają się pełne możliwości profilu osobistego użytkownika GGbet. Na górze pojawia się ikona symbolizująca status gracza - numer konta i imię i nazwisko. Klikając na niego przechodzimy do menu profilu. Funkcje szafki osobistej:

 1. deponowanie;
 2. wycofanie wygranych;
 3. udział w programie premiowym;
 4. śledzenie wyników konkursów i obliczanie zakładów.

Gabinet GGbet pozwala również na śledzenie statystyk i przeglądanie historii zakładów.