Nasza marka

Wierzymy, że poranek to najważniejsza pora dnia, a otaczanie się pięknymi przedmiotami daje gwarancję dobrego nastroju i pogody ducha.

KALVA to niewielka rodzinna firma, działająca na zasadach manufaktury. Tworzenie naszej porcelany to w głównej mierze praca ręczna, wykonywana przez ludzi przepełnionych pasją. Czerpiemy z ponad 150-letniego doświadczenia cenionej, polskiej fabryki porcelany.

Podczas projektowania oraz tworzeniu dekoracji troszczymy się o najdrobniejszy szczegół, wszystko po to aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty odznaczały się pięknym wyglądem i wysoką jakością.

KALVA powstała z miłości do pięknych przedmiotów oraz ludzi, którzy tak jak my dostrzegają magię w drobnych przedmiotach i gestach.

Zawsze chętnie służymy radą, odpowiadamy na pytania oraz udzielamy pomocy przy dokonywania najtrafniejszego wyboru. Wasz komfort i zadowolenie są dla nas sygnałem, że cały zmierzamy w dobrym kierunku. Dziękujemy za zaufanie i wiarę w nasze możliwości.

Jesteśmy dla was i dzięki wam!

Telefon

+48 796 212 313

Mail

kontakt@kalva.pl

Zaloguj się

Zarejestruj się