Nasza marka

Wierzymy, że poranek to najważniejsza pora dnia, a otaczanie się pięknymi przedmiotami daje gwarancję dobrego nastroju i pogody ducha.

KALVA to niewielka rodzinna firma, działająca na zasadach manufaktury. Tworzenie naszej porcelany to w głównej mierze praca ręczna, wykonywana przez ludzi przepełnionych pasją. Czerpiemy z ponad 150-letniego doświadczenia cenionej, polskiej fabryki porcelany.

Podczas projektowania oraz tworzeniu dekoracji troszczymy się o najdrobniejszy szczegół, wszystko po to aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty odznaczały się pięknym wyglądem i wysoką jakością.

KALVA powstała z miłości do pięknych przedmiotów oraz ludzi, którzy tak jak my dostrzegają magię w drobnych przedmiotach i gestach.

Zawsze chętnie służymy radą, odpowiadamy na pytania oraz udzielamy pomocy przy dokonywania najtrafniejszego wyboru. Wasz komfort i zadowolenie są dla nas sygnałem, że cały zmierzamy w dobrym kierunku. Dziękujemy za zaufanie i wiarę w nasze możliwości.

Jesteśmy dla was i dzięki wam!

Telefon

+48 796 212 313

Mail

kontakt@kalva.pl

Zaloguj się

Zarejestruj się

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our polityka prywatności.