PAKOWANIE NA PREZENT

 

Wiemy doskonale, że nasza porcelana jest często wybierana jako prezent na wyjątkowe okazje. To dla nas wielka radość i zaszczyt ale także duża odpowiedzialność! Wręczanie podarunku bliskiej osobie to chwila pełna wzruszeń, radości i czułości. Nie chcielibyśmy aby te wyjątkowe momenty zostały zmącone przez niedopracowane drobiazgi. To dlatego staramy się z całych sił zadbać nie tylko o piękną zawartość prezentu ale także o zachwycające opakowanie.

 
JAK WYGLĄDA OPAKOWANIE PREZENTOWE?

Decydując się na zakup porcelanowego podarunku możesz skorzystać z dodatkowej opcji ozdobnego opakowania. Zapakujemy Twój prezent w kartonikowe pudełko o poręcznej formie walizeczki, ozdobimy je dekoracyjną naklejką drukowaną na satynowym papierze, a całość przewiążemy kolorową wstążką. Sama porcelana zostanie zabezpieczona tekturką oraz otulona kolorową bibułką, która wypełni całe pudełko – dla bezpieczeństwa porcelany oraz zapewnienia estetycznych wrażeń towarzyszących osobie rozpakowującej prezent.

Niektóre nasze komplety prezentowe zawierają w cenie dekoracyjne opakowanie, dopasowane do zawartości pudełka oraz okoliczności wręczenia podarunku. Za przykład może posłużyć porcelana miłosna (idealna na ślub), zestawy dla rodziców czy też komplety dla dzieci.

 
 
Brak możliwości rejestracji
X